poniedziałek, 19 października 2015

Fotobombki - bombka z własnym zdjęciem

Hipermarkety, galerie i inne sklepy już za chwilę będą dekorować swoje witryny świątecznymi dekoracjami. Półki sklepowe zapełnią się bombkami, łańcuchami, mikołajami i lampkami choinkowymi.

Możliwości zakupu dekoracji będzie mnóstwo - jak więc wybrać te najlepsze, a jednocześnie kupić to, co oryginalne?


Bombki fotograficzne - foto bombka z własnym zdjęciemMamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Proponowane przez nas bombki z własnymi zdjęciami stanowią niepowtarzalną dekorację choinki lub stroiku świątecznego.

Wybierz ze swojej kolekcji zdjęć
najbardziej radosne i rodzinne fotografie.

Szeroki uśmiech dziecka, zdjęcia z zimowego spaceru lub zeszłoroczna fotografia rodziny przy wigilijnym stole - to jedne z najlepszych kadrów do wyeksponowania w formie fotobombki na Twojej choince.
Cena: 15,90 zł/ szt. Zamów 
Cena: 44,00 zł/zestaw 4 szt.  Zamów 
Bombka z własnym zdjęciem
Jeśli nie posiadasz odpowiednich zdjęć przyjdź do nas na Świąteczną Mini Sesję Fotograficzną, dzięki której staniesz się szczęśliwym posiadaczem fotografi w klimacie radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Prześlij nam swoje zdjęcia na e-mail swietokrzyska@2style.pl lub dostarcz je osobiście do punktu fotograficznego w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60 a my przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe bombki fotograficzne z Twoimi ulubionymi fotografiami.

Kolejny atutem fotobombek jest możliwość wymiany zdjęć we własnym zakresie. Dzięki temu za rok podczas kolejnych świąt, będziesz mieć możliwość wymiany zdjęć na te aktualne.

Czyż to nie wspaniały i oszczędny sposób na dekorację choinki, a tym samym powrót do przemiłych chwil uwiecznionych na fotografii ?

Bombka z własnym zdjęciem

Brak komentarzy: