czwartek, 5 listopada 2015

Świąteczna Sesja - Twój ulubiony rodzinny klimat na jednej fotografii

Masz pełno zdjęć swoich dzieci ale na każdym brakuje Ciebie?

Poszukujesz ciekawych prezentów na najbliższe Święta Bożego Narodzenia?

A może po prostu lubisz się fotografować jednak w ogromie ofert trudno jest Ci znaleźć odpowiedniego fotografa?Świąteczna Sesja Fotograficzna to radosny czas spędzony w naszym studio fotograficznym w Pruszczu Gdańskim (zapewniamy również dojazd do studia naszym firmowym samochodem), które przepełnione świątecznym klimatem pozwoli Ci się rozluźnić i odprężyć.Dla osób, które chciałyby wykonać jedno zdjęcie (Portret Świąteczny) zapraszamy do naszego Fotograficznego Punktu Usługowego w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60.Przepiękna choinka, prezenty, kolorowe bombki i kominek w tle pozwoli Ci się rozmarzyć i wydobyć naturalny uśmiech w gronie najbliższych.

Sesja u fotografa - prezent na święta Fotograf Gdańsk, mini sesja świąteczna

Wyobraź sobie jak bardzo zaskoczysz swoich najbliższych wysyłając im cyfrową lub tradycyjną kartkę świąteczną, na której jesteś Ty, Twoja Żona lub Mąż i Wasze dzieci.

Studio fotograficzna - zdjęcia świąteczne

Z otrzymanych fotografii możesz również zamówić wiele innych fotoupominków z naszej oferty.

Fotokalendarze, fotobombki, kule śnieżne czy przepiękne nowe ramki fotograficzne jakie mamy w sprzedaży, to tylko niewielka część fotoproduktów, jakie proponujemy na najbliższe Święta.

Sesje Świąteczne wykonywane są naszym studio w Pruszczu Gdańskim - tylko na Ciebie czeka aż 140 m2 i nikt podczas sesji nie będzie Ci przeszkadzał.

Na Portret Świąteczny zapraszamy do naszego Fotograficznego Punktu Usługowego w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60.

Prezent na święta - sesja u fotografa

Świąteczna sesja fotograficzna

Love Me Tender jest częścią firmy 2 STYLE

Brak komentarzy: