środa, 2 grudnia 2015

Kalendarz biurkowy z własnymi zdjęciami

Kalendarz biurkowy z własnymi zdjęciami już dostępny w naszej ofercie.

Wszystkie kalendarze projektowanie są ręcznie, co daje nieograniczone możliwości w uzyskaniu indywidualnego projektu.

Kalendarze biurkowe z własnymi zdjęciamiMożemy zaprojektować kalendarz z pojedynczych zdjęć na każdy miesiąc. Jeśli zdjęć do kalendarza jest więcej niż dwanaście stworzymy dla Ciebie wyjątkowy kolaż z dostarczonych zdjęć.

Ciekawym pomysłem może być również dodanie tekstu pod fotografiami. Tekst może zawierać życzenia, cytaty, opisy z wycieczek jeśli zdjęcia w kalendarzu są wspomnieniem z wakacji lub urlopu lub może to być tekst motywacyjny do skutecznego działania.

W zależności od ilości dostępnych zdjęć proponujemy trzy rodzaje kalendarzy biurkowych (z możliwością przygotowania dowolnego rozmiaru kalendarza biurkowego).

Wszystkie szczegóły dotyczące wymiarów, rodzajów papieru oraz druku znajdują się tutaj: http://dwastyle.pl/fotogadzety/kalendarz-biurkowy.html

Kalendarz typ: KB12SF
Ten kalendarz jest zdecydowanie najlepszym wyborem wśród kalendarzy biurkowych. Na każdy miesiąc przewidziane jest inne zdjęcie wraz z nadrukowanym kalendarium. Ten typ kalendarza oferuje najwięcej możliwości przy projektowaniu.

CENA: 35,00 zł Zamów Każdy element (kalendarium, fotografia, teksty, dodatkowe elementy graficzne, zeskanowane rysunki Twoich dzieci, opisy urodzin, imienin lub święta) może być w dowolnym miejscu. Dzięki takiemu rozwiązaniu niezależnie od tego czy posiadasz zdjęcia poziome, pionowe, kwadratowe czy panoramiczne jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie wyjątkowy kalendarz biurkowy.

Pomyśl, co powinno znaleźć się w Twoim ulubionym kalendarzu, prześlij do nas na e-mail, a my w ciągu kilku godzin przygotujemy dla Ciebie piękny kalendarz.

Jeśli 12 stron to za mało aby pomieścić wszystkie Twoje ulubione zdjęcia jesteśmy w stanie wykonać kalendarz z większą ilością stron na kolejne miesiące. W takim przypadku warto również wziąć pod uwagę wykonania kalendarza typ: KB12SFOK, w którym zdjęcia można przekładać dowolnie bez zmiany miesiąca.

Biurkowy kalendarz na 12 miesięcy z własnymi zdjęciamiKalendarz typ: KB12SFOK
Ten typ kalendarza jest równie ciekawym rozwiązaniem głównie ze względu niezależności kalendarium ze zdjęciami.

Ze względu na gotowe kalendarium, które jest przyklejane do podstawki kalendarza nie mamy możliwości modyfikowania go o dodatkowe daty, święta, urodziny itp, Kartki kalendarium mają gramaturę 80g/m2. Każdy miesiąc kalendarium to miesiąc główny oraz dwa miesiące dodatkowe (poprzedni i następny).

CENA: 29,00 zł Zamów 

Kalendarz na biurko własne zdjęcia


Przydatnym rozwiązaniem jest brak powiązania kalendarium z wykorzystanymi zdjęciami, co daje możliwość ciągłej zmiany zdjęć niezależnie od aktualnego miesiąca. Jeśli zajdzie taka ochota to w ciągu jednego dnia możemy wielokrotnie zmieniać zdjęcia mając jednocześnie ten sam miesiąc w kalendarzu.

Podobnie jak w kalendarzu biurkowym KB12SF istnieje możliwość dołożenia kolejnych kart kalendarza, stworzenie kolażu ze zdjęć lub dodania tekstu pod zdjęciami.


Kalendarz typ: KB1OK
Jeżeli posiadasz jedno zdjęcie jest to idealny dla Ciebie typ kalendarza biurkowego. Odrywane kalendarium na 12 miesięcy + jedno zdjęcie nadrukowane na ściance podstawki kalendarza. Opcja najtańsza ze wszystkich kalendarzy biurkowych jak i niejednokrotnie ułatwiająca wykonania kalendarza gdy w zbiorach fotografii brakuje odpowiednich zdjęć.

CENA: 19,00 zł Zamów 

Kalendarz biurkowy z jednym zdjęciem


W związku z tym, że kalendarz z tym jednym zdjęciem ma Tobie towarzyszyć cały rok warto zastanowić się nad tekstem motywującym, inspirującym lub po prostu odpowiednim dla Ciebie.

Wszystkie szczegóły dotyczące wymiarów, rodzajów papieru oraz druku znajdują się tutaj: http://dwastyle.pl/fotogadzety/kalendarz-biurkowy.html

Brak komentarzy: